Usługi Zakładu Pogrzebowego

Kompleksowe usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy, odpowiadają wyobrażeniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Pomagamy dopełnić wszystkie formalności, które są wymagane przy organizacji pogrzebów – od uzyskania aktu zgonu oraz dopilnowania obiegu niezbędnych dokumentów w urzędach – przez ustalenia w parafiach czy cmentarzach – aż po ułatwienie w regulacji kosztów pogrzebu, przez możliwość ich skredytowania. Dla Państwa nieustannie czynny jest telefon do naszego biura: +48 781-070-363+48 721-328-802. Kontaktując się z nami możecie przekazać zlecenia na wszelkie usługi pogrzebowe do wykonania. Całodobowo wykonujemy przewóz (eksportację) osoby zmarłej z miejsca, w którym nastąpił zgon oraz udzielamy niezbędnych informacji we wszelkich kwestiach związanych z przygotowaniami do pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe

Usługi pogrzebowe, które świadczy Konsul to pełne spektrum kwestii składających się na całokształt ostatniej drogi. Otaczamy troską Zmarłego i Jego Rodzinę od pierwszych chwil zgłoszenia do nas bolesnego faktu zgonu. Zapewniamy pełną szacunku eksportację ciała i usługi kosmetyki pośmiertnej. Jeśli zechcesz możemy również wyręczyć Cię w tzw. czynnościach formalno-prawnych, czyli załatwić za Ciebie wszelkie sprawy urzędowe.

Wieńce
Krzyże
Trumny
Tabliczki
Urny
Chłodnie
Kremacje
Ekshumacja
Oprawa Muzyczna
Opieka nad Grobami
Transport Krajowy / Międzynarodowy
Mobilne Biuro Obsługi w Powiecie Wołomińskim
Zabezpieczenie i Przygotowanie Zmarłego
Pełna Obsługa w Czasie Ceremonii Pogrzebowej

Nasze Rekomendacje

Jesteśmy firmą działającą w powiecie wołomińskim od niedawda, jednakże zdobyliśmy już zaufanie wielu osów i ich rodzin, czego dowodem są nasze remomendacje.

„Polecam usługi zakładu Konsul począwszy od obsługi biurowej poprzez obsługę pogrzebu. Wszystko było załatwione profesjonalnie i z godnością.Polecam wszystkim ten zakład oczywiście gdy zajdzie niestety taka potrzeba. Dziękujemy za okazaną pomoc.”

„Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Konsul za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej. Wszystko przebiegło tak jak powinno z powagą chwili, w przystępnej cenie. Polecam”

Bardzo rzetelna, fachowa i miła obsługa. Wszystko zgodnie z tym, co zostało wcześniej ustalone. Żadnych problemów. Zdecydowanie polecam.”

Nasze obszary usługowe

Nasze działania to nie tylko usługi pogrzebowe. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnie pożegnanie stanowi swoiste ukoronowanie ludzkiego życia, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby uczynić je naprawdę godnym.

05-200 Wołomin

ul. Sikorskiego 27

05-240 Jasienica

ul. Słoneczna 42

Telefon do Biura

Znajdź Nas na Facebooku